Практично кожному доводилося видаляти зуб, і, на жаль, для абсолютної більшості людей це неприємні спогади.

У наші дні, основним принципом сучасної стоматологічної допомоги є безболісність проведених процедур. Допомога стоматолога-хірурга включає в себе не тільки видалення зубів. Але і проведення різних планових зубозберігаючих операцій, а так само операцій на слизовій оболонці порожнини рота.

По-перше, кілька слів про біль. Ми використовуємо сучасні знеболюючі препарати, в поєднанні з усіма відомими на даний момент методиками знеболювання, що дозволяють говорити про безболісне будь-яке хірургічне втручання, а значить - про можливості більш ретельного їх проведення.

По-друге, відпрацьовані нашими лікарями методи проведення зубозберігаючих операцій, дозволяють зберегти зуби, що стали причиною кіст щелеп. Ми можемо врятувати навіть ті зуби, які раніше доводилося видаляти.

По-третє, якщо все-таки виникає необхідність видалення зубів, то кожне видалення ми розглядаємо як підготовку для можливої подальшої дентальної імплантації, а отже, видалення проводиться максимально акуратно. Ми застосовуємо препарати для швидкого загоєння лунок, а також накладення швів на слизову для скорочення термінів реабілітації.

По-четверте, ми дуже уважні до наших маленьких пацієнтів. Як правило, перше відвідування дитиною стоматолога відбувається в зв'язку з видаленням молочного зуба в період зміни прикусу. Більша відповідальність лягає на лікаря, так як від нього залежить, чи буде дитина ходити до лікаря як до одного або як на «ешафот». Саме в цей період у дитини виявляються аномалії зубощелепної системи, що вимагають лікування не тільки у лікаря-ортодонта, але і у хірурга. Нерідко до хірурга-стоматолога відправляють дітей логопеди - адже коротка вуздечка мови може бути однією з причин неправильного вимовляння звуків. У себе в клініці ми широко застосовуємо різні методи пластики вуздечок губ та язика у дітей.

По-п'яте, велике значення ми приділяємо підготовці протезного ложа. Особливо це актуально для пацієнтів з повною вторинною адентією щелеп, які користуються повними знімними протезами. Проведені нами операції по вестибулопластики і пластиці тяжів створюють умови для кращої фіксації знімних протезів.

І, нарешті, по-шосте, дуже хвилююче всіх питання про захист від інфікування під час хірургічних операцій. Питань асептики і антисептики ми приділяємо дуже серйозну увагу, і, можемо запевнити своїх пацієнтів, що у них немає приводу для занепокоєння. У нашій клініці є оснащені сучасним устаткуванням стерилізаційні відділення. Всі інструменти лікаря в процесі дезінфекції та стерилізації проходять потрійний контроль якості проведеної обробки.

А у висновку, хотілося б сказати про те, що досвід роботи хірурга нашої клініки дозволяє в умовах амбулаторного прийому гарантувати відмінну якість проведеного лікування і високий рівень обслуговування.

Клініка «Твоя посмішка» - це безболісне і акуратне видалення зубів.

Послуги