Чистота порожнини рота важлива так само, як чистота всього тіла!

Можете уявити собі людину, що миється раз на тиждень, чи раз на місяць, або взагалі забула про гігієну на півроку? Кошмар і дикість, чи не так?

А між тим різноманіття бактерій у роті більше ніж у будь-якій іншій частині тіла людини.

При халатному відношенні до гігієни порожнини рота виникає ризик розвитку парадонтиту. Ознаками цього захворювання є поганий запах з роту, кровоточивість ясен при чищенні зубів, а у занедбаних випадках зуби набувають рухомості й можуть самостійно випадати.

Види гігієни порожнини рота:

  • Щоденна (домашня) – застосування зубної щітки з пастою двічі на день, а також додаткових засобів: міжзубної нитки або йоржика, ополіскувала, скребка для язика. Дозволяє видаляти м’який зубний наліт і залишки їжі з зубів та міжзубних проміжків.
  • Професійна – виконується спеціалістом у стоматологічному кабінеті за допомогою ультразвукового апарату і системи повітряно-абразивної обробки зубів (наприклад, Air Flow). На додаток можуть використовуватися полірувальні пасти, мікро-щітки та гумові чашечки для полірування емалі. Даний метод ефективно видаляє щільний зубний камінь та харчові барвники, що накопичились на поверхні емалі, тим самим повертаючи зубам їхній природний колір. Професійне чищення проводять мінімум двічі на рік, а за показаннями й частіше.

Стоматологічній центр «Твоя Посмішка» практикує регулярні планові огляди пацієнтів раз на півроку для проведення професійної гігієни порожнини роту та профілактики парадонтиту.

Як показує практика, пацієнти, які регулярно відвідують стоматолога, практично не мають проблем із стоматологічним здоров’ям!

Послуги