Лікування зубів під мікроскопом.

 

Сучасне якісне лікування каналів наразі неможливе без використання стоматологічного мікроскопа . Саме тому пацієнти стоматологічної клініки  « Твоя посмішка » на Шулявці вже в змозі оцінити новий рівень якості лікування кореневих каналів. 

Скільки разів ви чули від свого стоматолога : « Зуб потрібно видалити, тому що канали непрохідні, уламок інструмента не витягти. » Так було раніше. Там, де інші зупиняються ми йдемо далі . За допомогою мікроскопа лікар стоматолог може : 

1.Точно і акуратно працювати з тканинами зуба.

2. 100 % очищати стінки кореневих каналів від інфекції, залишків старої пломбувальної маси.

3. Виявляти приховані кореневі канали, невидимі ​​оку відгалуження де часто залишається інфекція.

4. Обробляти викривлені кореневі канали .

5.Витягати глибоко розташовані уламки інструментів.

6. Виявляти приховані тріщини зуба.

7. Виявляти і закривати перфорації (штучні отвори в стінці кореня , що з'явилися при невдалому попередньому лікуванні ).

І це не всі плюси , які дає лікування зубів під мікроскопом. Ціна на дану послугу прийнятна в порівнянні з іншими стоматологія Київ . Наші лікарі пройшли стажування у провідних лікарів ендодонтів країни і продовжують постійно вдосконалювати свою майстерність .

У стоматологічній клініці « Твоя посмішка » під мікроскопом виготовляють і цементують естетичні роботи (керамічні вініри і безметалеві коронки ) , що підвищує їх точність, надійність і довговічність.

Раніше лікування зубів під мікроскопом Київ було процедурою елітною і дорогою, але ми прагнемо зробити його доступним для вас.

 Оцініть нову якість лікування , якє стало доступнішим.

Стерилізаційне відділення

 

Стерилізація інструментів проводиться в автоклаві “Vacuclav 23 V-C” (Melag, Німеччина). Парова стерилізація з чергуванням вакууму та високого тиску знищує всі відомі мікроорганізми й віруси, в тому числі і віруси ВІЛ та гепатитів В і С.

Весь інструментарій перед стерилізацією запаковується за допомогою ламінатора в індивідуальні стерилізаційні пакети, які надійно зберігають стерильність.


Терапевтична стоматологія

 

Реставраційні інструменти серії XTS (Hu-Friedy, США). Для ефективних і точних фотополімерних реставрацій зубів.

 

Кюрети системи Gracey (Hu-Friedy, США) для видалення під’ясеневого зубного каменю та інших патологічних відкладень з поверхні коренів зубів.

 

Ендодонтичний мікромоторний наконечник NSK (Японія) – ротаційні методики дозволяють провести найбільш ретельне очищення кореневого каналу від патологічного вмісту.

 

“GuttaCore” (Dentsply Maillefer, Швейцарія) – штифти для пломбування кореневих каналів в техніці «гарячої гутаперчі». Гарантія якісного заповнення каналів з найскладнішою анатомією.

Послуги