Вагітність - прекрасний час, коли в лоні матері росте і розвивається малюк.

В час, коли організму не потрібні стреси і потрясіння, коли вся увага направлена на малюка - Вам не варто забувати про своє здоров'я! Адже при виношуванні і годуванні дитини організм втрачає багато кальцію, відсутність якого відображається на нігтях і зубах. До того ж мікрофлора, що міститься в каріозних порожнинах та запалених яснах, може шкідливо впливати на здоров’я матері і дитини.

Оптимальним терміном для планового лікування є другий триместр вагітності.

На прийомі в стоматологічному центрі «Твоя Посмішка» створені всі умови для комфортного лікування:

  • майбутня мама розташовується напівлежачи в стоматологічному кріслі;
  • лікар працює з асистентом, що скорочує загальний час прийому;
  • застосовуються сучасні знеболювальні препарати.

Препарати, які ми використовуємо для знеболювання зубів, пройшли клінічні випробування, мають сертифікати безпеки та якості і дозволені до використання при вагітності.

Так само крім лікування ми проводимо комплекс гігієнічних процедур з видалення зубного каменю та нальоту, підбираємо для майбутніх мам індивідуальні засоби стоматологічної гігієни.

Ми сміливо стверджуємо: пацієнтки нашої клініки мають чудове стоматологічне здоров'я, оскільки в нас є великий досвід лікування під час вагітності та годування груддю.

Дотримуйтесь інструкцій лікаря – і Ваші зуби впевнено перенесуть вагітність, пологи і, найголовніше, етап годування груддю.

Послуги