У сучасному світі переважна більшість людей надає величезне значення своєму зовнішньому вигляду і витрачає масу часу на догляд за своєю зовнішністю. У зв'язку з цим, важливу роль відіграє стан зубів. Поговоримо про лідируючий напрямок сучасної стоматології, що дозволяє відновити ваші зуби і повернути естетику.

Зубні імплантати, що це?

Це одне з найбільших досягнень сучасної стоматології! Імплантат виготовляється з титанового сплаву і являє собою кріплення у формі зуба. Імплантат поміщається в кісткову тканину щелепи на місце втраченого зуба. Багато хто помічає, що зубні імплантати перевершують справжні зуби по міцності, надійності, терміну служби. Їх зручніше чистити, вони мають кращі естетичні властивості, все більше людей віддають перевагу лікуванню імплантатами.

Важливі переваги.

Останнім часом, у зв'язку з погіршенням екологічної обстановки та іншими проблемами, все більша кількість людей змушена звертатися за стоматологічною допомогою. Невеликі проблеми вирішуються звичайними методами, а імплантація зубів дозволяє вирішити ці питання кардинально, аж до повної заміни втраченого зуба, не обточуючи сусідні зуби. Крім цього, імплантація дозволяє використовувати незнімний протез, поліпшує фіксацію повних знімних протезів і зберігає естетику. Протези на імплантатах значно довговічніші звичайних, за статистикою за 10 років, спроможність імплантатів 93%, у відмінності 40% заможності мостовидних протезів.

Що може завадити?

Здавалося б, варто тільки побажати мати гарні зуби і нічого не зможе перешкодити володіти «голлівудською посмішкою», але навіть наявність міцної фінансової опори не дасть вам можливості посміхатися в усі тридцять два. Абсолютні протипоказання на наявність захворювань організму, коли оперативне втручання є очевидний ризик для здоров'я.

Отримання повної картини.

Перш ніж встановлювати імплантат необхідно провести повний огляд пацієнта. Імплантолог проводить стоматологічне обстеження: визначає причину і давність втрати зубів, перенесені і супутні захворювання, стан зубів, що залишилися, прикус, стан слизової порожнини рота і протяжність дефектів зубних рядів.

Все за планом.

Планування імплантації, в свою чергу передбачає попередню оцінку стану пацієнта. Мова йде не тільки про ретельний огляд порожнини рота для виявлення його анатомічних особливостей, але і обов'язкове використання рентгенографії і сучасних методів візуалізації медичної інформації. Важлива роль відводиться обстеженню стану здоров'я інших органів і систем. Це цілком виправдано, тому в основі імплантації лежить хірургічний етап лікування. Отже, необхідно вивчити загальний стан організму, зробити аналізи крові, рентгенівські знімки, при необхідності провести попереднє лікування. Таке лікування може стосуватися як порожнини рота, так і організму в цілому. Паралельно проводиться власне планування етапів класичної імплантації зубів.

Процес пішов.

Заздалегідь складеним планом проводиться імплантація, встановлюється намічена кількість імплантатів в намічених місцях.

Настає найвідповідальніший етап - це власне імплантація. Опорна частина імплантату - штучний титановий корінь зуба впроваджується в щелепні кістки. Установка дентального імплантату відноситься до амбулаторних операцій, вироблюваних в більшості випадків під місцевим знеболенням. Імплантацію слід проводити при суворому дотриманні правил асептики і антисептики, що відповідає сучасним санаторно-гігієнічним нормам.

Імплантація - лідируючий напрямок сучасної стоматології, що дозволяє відновити функцію жування і естетику при повній або частковій втраті зубів.

Вартість послуги.

Часто на запитання: «Скільки коштує імплантація зуба?», пацієнт отримує в різних клініках зовсім різні відповіді. Це відбувається тому, що ціни на складові і вартість всього процесу природно відрізняються. У клініці «Твоя посмішка» вам допоможуть вибрати імплантат зуба, вартість якого, і якість вас обов'язково влаштує. Чому на імплантат зуба ціна деколи здається занадто високою? Висока якість роботи, новітнє, досконале обладнання і високотехнологічні матеріали не можуть бути дешевими. Саме тому на імплантати зубів вартість висока. І кожен зможе визначитися, чи потрібні йому якісні протези, що встановлюються за методом і мають гарантію на все життя, або зупиниться на старому методі протезування, що передбачають заміну кожні 5-10 років.

Послуги